مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» چند قانون مهم در پوشش

چند قانون مهم در پوشش

قانون اول

ورود به یک بخش تازه نیاز به پوشش متفاوت دارد. 


اگر شما مشتاق هستيد مدير اجرایی یک کمپانی شوید در حالی که هرروز با صندل های جلو باز سر کار می روید، بهتر است این پوشش را فراموش کنید. باید در سبک لباس پوشیدنتان تغییراتی اساسی ایجاد کنید. باید خودتان را آماده کنید تا اگر اتفاق افتاد با یک مشتری مهم به همراه رئیستان در بیرون از شرکت قرار ملاقات بگذارید، حتی اگر لازم شد از یک دوست صمیمی، ساعت مارکدار ، کراوات گران قیمت و یا یک گوشی لمسی پیشرفته قرض کنید.


قانون دوم

چسبیدن به عرف


اینکه کدام سبک پوشش برای محل کار شما مناسب است یک الگوی از پیش تعيين شده نیست بلکه بسیار بسیار به شکل سازمانی آنجا بستگی دارد.

همه شرکت ها گوگل نیستند تا به شما اجازه دهند با هر پوششی که راحت هستید وارد شرکت شوید. ممکن است محل کار شما شرکت بورس یا یک برند با قدمت چندین ساله باشد که مدیران آن پیرمردهایی هستند که ظاهر آراسته و پوشیدن کت و شلوار رسمی شما را به هر چیزی ترجیح می دهند.

اما اگر در یک شرکت نوپا با محیطی دوستانه مشغول به کار هستید می توانيد از لباس های اسپرت و راحت استفاده کنید، اما به شدت از شلختگی خودداری کنید. 


قانون سوم

برداشت اول


در پست جدیدتان ممکن است شما نگران پذیرفته و جدی گرفته شدنتان توسط همکارانتان باشید. ممکن است شما برای این مقام بیش از اندازه جوان و خام یا پیر و خسته باشید. اگر می خواهید ادراک دیگران را تغيير دهيد انتخاب درست سبک لباستان اولین قدم است. 

اگر فکر می کنید خیلی جوان هستید سعی کنید مطابق یک فرد بالغ لباس بپوشید. به کت و شلوار، رنگهایی با تن گرم، لوازم جانبی رسمی و مدل موهای کوتاه و کلاسیک بچسبيد.

از طرفی اگر فکر می کنید کمی مسن به نظر می رسید از لباسهای اسپرت استفاده کنید.


قانون چهارم

بدون زرق و برق


از زیورآلاتی مانند انگشتر، گردنبند و یا دستبندهایی که مثل النگو در دست شما می چرخند، اجتناب کنید. تنها زیورآلاتی که مجاز به استفاده از آنها هستید، ساعت مچی و حلقه ازدواجتان است.

فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو مشاهده