اجتماعی شدن می تواند به شغل شما صدمه بزند.

» اجتماعی شدن می تواند به شغل شما صدمه بزند.

اگر در شرکت یا سازمانی به این معروف شوید که مدام به دنبال برقراری روابط اجتماعی و اجتماعی شدن هستید، ممکن است زندگی شغلی خود را به کلی نابود کنید. بیشتر افراد زمان خود را به راحتی هدر میدهند. آنها همیشه خیلی پایین تر از ظرفیت اصلی خود کار می کنند؛ لذا زمان زیادی برای اجتماعی شدن و درگیر شدن در صحبت های بی معنی و بی فایده صرف می کنند.


در زمانهای مهم، روابط اجتماعی برقرار کنید


ترتیبی دهید که ارتباطات اجتماعی خود را در زمان های استراحت، ناهار و بعد از کار تقویت کنید. هر بار که دیدید به سمت یک مکالمه غیرکاری با همکارانتان کشیده می شوید، به خودتان بگویید: "برگرد سر کارت!". مکالمه با همکارتان را با گفتن این جمله تمام کنید: "خب، دیگر باید برگردم سرکارم".

و همین کار را هم انجام دهید. شگفت زده می شوید اگر بدانید استفاده از این کلمات چطور می تواند کاری کند که بقیه هم به سر کارشان برگردند. همیشه از خودتان بپرسید: " آیا این همان کاری است که برای انجام دادنش حقوق می گیرم؟ اگر رئیسم همین حالا اینجا ایستاده بود، آیا بازهم همین کار را می کردم؟ اگر رئیسم درست روی آن صندلی نشسته بود، آیا بازهم این مکالمه را ادامه می دادم؟". اگر جوابتان به این سؤالات منفی بود؛ پس احتمالا شما برای انجام چنین کاری استخدام نشده اید و باید به سر کار اصلی خود بازگردید.


آخرین مطالب این وبلاگاستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی
راز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی  ساخت وبلاگ