مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» آماده باشید که ضررهای خود را کاهش دهید!

آماده باشید که ضررهای خود را کاهش دهید!

یکی از دلایل هدر دادن زمان و شکست خوردن در زندگی، ناتوانی یا عدم تمایل افراد برای کاهش دادن ضررهایشان است؛ اما شما باید دائما به خودتان یادآوری کنید: 


"مهم نیست که از کجا آمده اید؛ تنها چیزی که اهمیت دارد این است که قرار است به کجا بروید". 


 یک هدر دهنده زمان مهم، سرمایه گذاری در نفس خویش است. شما تصمیمی می گیرید، و یا زمان، پول و عواطف خودتان را به کاری اختصاص میدهید که به موفقیت نمی انجامد. آنگاه به خاطر نفس خود تمایل ندارید که اعتراف کنید مرتکب اشتباه شده اید و تصمیمی که گرفته اید درست نبوده است.


سپس زمان، عواطف و اغلب پول زیادی را صرف این می کنید که این اشتباه خود را بپوشانید.

خودتان را توجیه می کنید و برهان و منطق می آورید، با حقایق روبه رو نمی شوید و اغلب آنقدر به خودتان فشار می آورید که مریض می شوید؛ اما روی نفستان پا نمی گذارید. 


یاد بگیرید که کنترل نفس خود را به دست بگیرید و اجازه ندهید که نفستان شما را تحت کنترل دربیاورد. بپذیرید که انسان، کامل و بی نقص نیست.

بیشتر کارهایی که در زندگی سعی می کنید انجام دهید، بار اول موفقیت آمیز نیستند.


 فقط این کلمات را به زبان بیاورید:

"من اشتباه کردم". 


اعتراف کنید که انتخاب خوبی نداشته اید؛ اعتراف کنید که اگر قرار بود یک بار دیگر انتخاب کنید و آن کار را انجام دهید، تصمیم متفاوتی می گرفتید و آن کار را به شکل دیگری انجام میدادید.


عدم تمایل نسبت به اعتراف کردن به اشتباهات باعث می شود افراد برای چندین سال در موقعیت های ناراحت کننده و ناراضی کننده ای که هستند باقی بمانند. 


زمانی که به اشتباه خود اعتراف کردید، دیگر نیازی نیست که چیزی را برای خودتان توضیح دهید یا توجیه کنید.


آنگاه می توانید با آرامش به بقیه زندگی خود ادامه دهید؛ می توانید تصمیم های جدید بگیرید و مسیرهای جدیدی را برای رسیدن به موفقیت انتخاب کنید؛ می توانید بر روی استعدادها و توانایی های ویژه خود تمرکز کنید و کارهایی را انجام دهید که آینده بهتر و پربارتری برای شما دارند.آرایشی بهداشتی
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی   |   تعمیر پکیج  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو مشاهده