مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» اهتمام و کمک به دیگران حرف اول را می زند.

اهتمام و کمک به دیگران حرف اول را می زند.

اصل اهتمام رابطه نزدیک با اصل نتایج دارد. این اصل می گوید: "پاداش‌های مالی شما در زندگی همیشه رابطه مستقیم با ارزش اهتمام و کمک شما به دیگران دارد".

 

در یک اقتصاد بازاری، مشتری پادشاه یا ملکه است. اوست که قیمت همه کالاها و خدمات را با خرید کردن خود مشخص می نماید. مشتری حقوق و دستمزد ما و حق العملها را با خرید کردن خودش می پردازد. همه برای مشتری کار می کنند. 

سام والتون می گوید:" همه ما یک رئیس داریم که همان مشتری است. او می تواند هر روزی که بخواهد ما را اخراج کند. کافی است کالای خود را از جای دیگری بخرد". 


شرکتها یا اشخاص نیستند که دستمزدها و حقوقها را تعیین می کنند. همه چیز بستگی به قضاوت بازار دارد. شرکتها با ترکیب کردن منابع مختلف با تلاش کارکنان به منظور تولید کالا و خدمات برای فروش، مشتریان را برای خود حفظ می کنند. اگر بتوانند در این کار خود موفق شوند و به قدر کافی محصول خود را بفروشند و سود به اندازه کافی ببرند، شرکتها به کارشان ادامه می دهند. اما اگر این مهم حاصل نشود، ادامه کار امکان پذیر نخواهد بود. کار شما بخشی از این فرایند است.


شما به خاطر خدمتی که به مشتریان خود می کنید، حقوق می گیرید. برای اینکه درآمد بیشتری داشته باشید، باید کالاهای بیشتر با کیفیت بهتر تولید کنید.


اسباب بازی
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات مشاهده