یک پیراهن مردانه مناسب انتخاب کنید.

» یک پیراهن مردانه مناسب انتخاب کنید.

شما احتمالا در طول روز مدت زیادی پیراهن مردانه به تن دارید، خصوصا در محيط کار. بنابراین اطمینان حاصل کنید که پیراهن های شما راحت و با دوام هستند.


انتخاب اندازه مناسب


دگمه های پیراهن را تا بالا ببندید، شما باید بتوانید دو یا سه انگشتتان را بین یقه پیراهن و گردنتان قرار بدهید. بازوی خود را خم کنید. استین پیراهن باید به اندازه کافی بلند باشد، به طوریکه هنگامی که بازویتان را حرکت می دهید، سر آستین ها به دور مچ شما کشيده نشود چک کنيد که سرآستین ها راحت و اندازه باشد و بر روی دستتان رد باقی نگذارد.


اطمینان حاصل کنید که پیراهن در قسمت سینه و کمر به شکلی ناراحت کننده کشیده نمی شود. دگمه ها را وارسی کنید. آنها باید به خوبی قرار گرفته باشند و سوراخ های گشادی نداشته باشد که سینه شما را نشان بدهد. دست خود را بالا ببرید و دقت کنید که پشت پیراهن از شلوارتان بیرون نیاید.


انتخاب کیفیت خوب


پیراهن های مرغوبتر و با کیفیت تر از دو لايه تهیه می شوند، نه یک لایه، و پارچه آنها محکم تر و نرمتر است. درزی که در پهلوی پیراهن امتداد دارد بررسی کنید، لباسی که از کیفیت بالایی برخوردار است، تنها یک خط بخيه مرئی در قسمت درز پهلو دارد، در حالی که بیشتر پیراهن ها دو ردیف کوک بخیه قابل مشاهده در پهلو دارند. کنترل کنید که آیا جادگمه ها دست دوز است و کوکهای نامنظم دارد، این خصوصیت معمولا کیفیت بالای پیراهن را نشان می دهد. در نظر داشته باشید که اکثر پیراهن ها پس از شستن اندکی آب می‌روند خصوصا پارچه های الياف طبیعی، بنابراین سایزی را انتخاب کنید که اندکی جادارتر باشد تا پس از شستن برای شما تنگ و کوچک نشود. پیراهن مردانه مناسب انتخاب کنید
آخرین مطالب این وبلاگاستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی
راز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان  ساخت وبلاگ   |   گردشگری