قربانی مُد لباس نشوید!

» قربانی مُد لباس نشوید!

اگر شما نمی خواهید عقب افتاده از مُد به نظر آیید در این صورت، حتما باید از آنچه که در دنیای مُد می‌گذرد، اطلاع داشته باشید و تعداد لباس های کمد خود را به طور معقول مطابق با مد روز افزایش دهید.


اما موردی را که شما باید سعی کنید از انجام آن اجتناب نمایید، توجه نمودن بسیار زیاد به تجملات و تخیلات دنیای مُد لباس می باشد.

از مُد لباس های خیابانی که در یک فصل، ده بار تغییر می کند، تا مد مزونهای لباس. 


اینطور احساس نکنید که مجبور به پوشیدن لباس های مطابق با آخرین مُد روز که به نمایش گذاشته شده است، می باشید.


اگر در نمایش مُد، لباسی مناسب و برازنده شماست، در این صورت انتخاب و خرید آن بسیار عالی است، اما در صورتی که شما از ثروت فوق العاده ای برخوردار باشید، اکنون در خرید کالاها و لباس های فراتر از مُد روز احتیاط نمایید، زیرا شما قبل از اینکه مجبور به کنار گذاشتن آنها شوید، استفاده چندانی از آنها نخواهید نمود.


بهترین کار، داشتن مجموعه لباس هایی مبنی بر رنگ ها و طرح های شیک و ساده و در هر فصل، افزودن یک یا دو دست لباس مطابق تر با مد روز و چندین لوازم جانبی و تزئینی بسیار شیک و ارزان قیمت به آنها می باشد، البته در صورتی که همه آنها مناسب و برازنده شما باشند.


جدید و مطابق با مد روز نمودن مجموعه لباس های یک فرد با رنگ های فصلی جدید و طرح ها و مدل هایی به صورت تی شرت، جواهرات، کمربند، کیف و کفش، کار بسیار آسانی است.


به مجلات مُد و برنامه های نمایش مُد لباس نگاه کنید، ببینید چه چیزهایی در فروشگاه ها وجود دارد و مردم چه لباس هایی می پوشند و در خصوص آخرین سبک ها و مُدهای لباس به تفسیر و توضیح بپردازید.


بیاموزید لباسی را خریداری کنید که در آن خوب و برازنده به نظر آیید و از خرید لباس هایی که مناسب و برازنده شما نمی باشند چشم پوشی نمایید.


رنگ های فصلی جدید را مورد بررسی قرار دهید و چنانچه یکی از رنگ هایی که برای شما چندان زیبا و برازنده نیست، رنگ مُد سال باشد در اینصورت اقلام و وسایل تزئینی را که دارای این رنگ می باشند از اطراف چهره خود دور نگاه دارید و از رنگ هایی که برای شما مناسب تر است استفاده نمایید.


متناسب با سن خود لباس بپوشید:


شایسته نیست یک خانم با رسیدن به سن 50 سالگی به پوشیدن لباس هایی اصرار ورزد که برای مادربزرگ مادربزرگ مادربزرگ ها مناسب است.


همینطور تنها مرز باریکی بین لباس پوشیدن برای شیک و جوان تر به نظر آمدن و ساختن یک فرد ساده و ابله از خود با پوشیدن لباس هایی که برای سنین بسیار پایین تر از شما مناسب است، وجود دارد.


اما درواقع، تعداد بسیار کمی از خانم ها، سر و وضع و ظاهری جوان و دخترانه را انتخاب می نمایند زیرا از تمسخر اطرافیان می ترسند.

به همین خاطر خیلی زود سراغ لباس هایی می روند که سن آن ها را بیشتر از چیزی که هست نشان می دهد.


تنها کاری که باید بکنید این است که متناسب با سن خودتان لباس بپوشید!


آخرین مطالب این وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
استخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری
راز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان  ساخت وبلاگ